مطلب آموزش ارسال هوشمند(نظیر به نظیر)

آموزش ارسال هوشمند، نظیر به نظیر یا متناظر برای ارسال پیام های متفاوت به کاربران مختلف

قابلیت ارسال هوشمند یا نظیر به نظیر زمانی مورد توجه قرار میگیرد که تصمیم به ارسال چندین متن پیامک کاملا متفاوت را به چندین شماره متفاوت داشته باشیم. با ارسال هوشمند صبانوین میتونید تمامی کلماتی که میخاهید در متن پیام متفاوت باشد را در فایل اکسل قرار دهید و با نوشتن تنها یک متن، به هر مخاطب پیام متناسب با خودش را ارسال کنید.

- از قسمت خدمات پیامک ارسال هوشمند را انتخاب کنید.

-گیرندگان را میتونید به دو صورت اپلود از فایل اکسل و دفترچه تلفن وارد کنید .

- آپلود از فایل اکسل: ابتدا فایل نمونه را دانلود کنید.

دانلود نمونه فایل

با توجه به فایل نمونه تمامی کلماتی که در هر متن پیام میخواهید متفاوت باشد را در فایل اکسل وارد کنید مثلا شماره موبایل، کلاس ، نام، نام خانوادگی، نام پدر، کدملی، سن، جنسیت، مبلغ، مکان، زمان...

- دفترچه تلفن: کلیه مشخصات ثبت شده در دفترچه تلفن مثل نام ، نام خانوادگی، ایمیل، نام شرکت،... برای هر مخاطب را در متن پیام میتونید استفاده کنید.

بعد از اینکه فایل اکسل را آماده کردید از قسمت انتخاب فایل، فایل را در سامانه آپلود کنید.

- در مرحله بعد ابتدا درگاه ارسال پیامک را انتخاب کنید. محتوای فایل اکسل ارسالی شما در سمت چپ نمایش داده می شود. متن را وارد کنید کلماتی که میخواهید در متن پیام متفاوت باشد را با کلیک روی مستطیل های سبز رنگ پایین صفحه متن انتخاب کنید تا به متن پیامک اضافه شود. متن نوشته شده توسط شما برای هر شخص پیش نمایش داده می شود. بعد از تنظیم و ویرایش متن روی ستون شماره موبایل ها در پیش نمایش محتوای فایل اکسل کلیک کنید تا فعال شوند و رنگ شماره موبایل ها قرمز گردد.

- مرحله بعد شما میتونید پیام را اکنون و یا در اینده ارسال کنید.

- در پایان خلاصه ای از تعداد شماره ها ، نوع اپراتور و هزینه کلی نمایش داده می شود با تایید شما پیام ارسال خواهد شد.

 

دیدگاه ها (30)

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه وارد شوید...

آخرین مطالب

برچسب ها