مطلب آموزش فعال کردن خط پیام کوتاه برای کاربر

آموزش کامل درخواست ، ثبت و فعال کردن درگاه پیام کوتاه برای کاربران توسط مدیر سایت

کاربران ابتدا خط مورد نظر خود را از پنل خود در قسمت پیشخوان > مدیریت خطوط درخواست می دهند.

- مدیر سامانه کلیه ی درخواست خطوط کاربران را در قسمت پشتیبانی > لیست درخواست ها می تواند مشاهده نماید. 

- درخواست های کاربران به دو صورت درخواست خط اشتراکی و درخواست خط اختصاصی می باشد.

فعال کردن خط اشتراکی برای کاربر:

+ کاربر بعد از درخواست خط اشتراکی اقدام به پرداخت هزینه آن می کند که مدیر سایت در لیست درخواست ها قسمت عملیات وضعیت پرداخت آن را می تواند مشاهده کند.

+ مدیر سامانه می تواند از منوی کشویی (+) نوع و زیر گروه خط اشتراکی درخواستی را مشاهده کند. بعد از پرداخت کاربر مدیر سامانه می تواند از قسمت عملیات، آیکون افزودن به گروه(شکل آدمک) خط مورد نظر را ثبت کند.

فعال کردن خط اختصاصی برای کاربر:

+ بعد از درخواست کاربر مدیر سامانه باید درخواست خط کاربر را از قسمت مدیریت خطوط > درخواست خط اختصاصی  به سامانه صبانوین ارسال نماید، تا مراحل استعلام خط درخواستی از اپراتور انجام گیرد.

+ بعد از اعمال 30 درصد تخفیف  خرید خط اختصاصی برای نماینده و پرداخت هزینه، در صورت کامل بودن اطلاعات هویتی و شناسایی کاربر ، خط درخواستی فعال می گردد.

+ مدیر سایت می تواند از لیست درخواست ها، عملیات ، استعلام آزاد بودن خط را به کاربر ارسال نماید تا هزینه جهت پرداخت به کاربر نمایش داده شود.

+ بعد از پرداخت کاربر، مدیر سامانه از قسمت درخواست ها، عملیات، خط را می تواند برای کاربر فعال نماید.

+++ تمامی خطوط ثبت شده برای کاربران را می تواند در قسمت پیشخوان مدیریت، خطوط ، لیست خطوط مشاهده نماید و در صورت لزوم به ثبت دستی خط از قسمت ثبت اقدام نماید.

توجه داشته باشد که فعال سازی خط تنها منوط به کامل بودن مدارک شناسایی و هویتی کاربر از جمله کارت ملی و شناسنامه و طی مراحل احراز هویت می باشد.

 

دیدگاه ها (30)

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه وارد شوید...

آخرین مطالب

برچسب ها